Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı bu isimle yaygın olarak bilinmese dahi insanların yıl içinde çok ihtiyaç duyduğu bir taşıma sistemidir. Parça eşya adından da anlaşıldığı üzere evinizdeki bir baza yada tekli koltuğunuzu veya bir sehpayı farklı bir adrese taşınmasını istediğinizde full eşya taşıma hizmeti almış olmazsınız. Bu parça eşyalar nakliyat firmaları tarafından az eşya, tek sıra istif eşyası yada parça eşya adıyla  taşınmaktadır. Tokat şehir içi parça eşya taşımalarına ek olarak Veziroğlu Nakliyat Şehirler arası Parça eşya taşıma çalışmaları da sunmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı çalışmalarımız günlük ve haftalık olarak hem şehir içinde hemde şehirler arasında istikrarlı ve düzenli seferler halinde sizlere sunulmaktadır. Nakliyat firmalarından Parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerin sıkıntısı parça eşyalarının söz verildiği günde ve tarih de teslim edilmemesinden kaynaklıdır. Bunun sebebi ise nakliye firmalarının gidecek adres yönüne eşya bulamamaları ve eşya alma kapasitesi olan aracını yola çıkarmamasından kaynaklanmaktadır. Bizler Veziroğlu Nakliyat olarak günlük ve haftalık seferlerin sürekli gerçekleştiren kurum olarak sizlere ayrıcalıklı hızlı parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz.

Firmamız tarafından yapılan analizlere göre, en çok parça eşya taşıtan profil müşteriler, Öğrenciler, Yazlık evi olanlar, Bekar evleri, Eşyalarını yenileyenler,yakınına eşya göndermek isteyenlerden oluşur. Parça eşya olarak en çok taşınan eşyalar ise, Yine Veziroğlu Nakliyat firması tarafından yapılan analizler ışığında bilgi verelim. Tek kişilik yatak, baza, tekli koltuk, sehpa , yemek masası gibidir. Kurumsal firmalar için, Ofis masaları, ofis sandalyeleri en çok parça eşya olarak taşınan malzemelerdir. Sizlerde Tokat Veziroglu nakliyat aracılığı ile memnun kalma garantili  parça eşyalarınızı taşıtmak firmamıza ulaşın.

(0356) 212 55 95
× Çevrimiçi