Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı işi Sigortalı ve asansörlü olarak gün içerisinde yapmaktayız. Ofis nakliyatı hizmeti sunan firmamız, ev ve ofis eşyası taşımacılığında uzun yıllar deneyim sahibi olmuş ve edinmiş olduğu deneyimi profesyonel bir şekilde çalışmalarına yansıtmayı başarmış bir firmadır.

Kalite politikasından ödün vermeden ucuz nakliyat hizmeti vererek ciddi bir müşteri memnuniyeti sağlayan Veziroğlu Nakliyat, yıllardır nakliyat sektöründe emek vermiş iş ahlakına sahip çalışanlarıyla sizlerin memnuniyeti için kalite çıtasını her daim yüksek tutmuştur.

Parça ya da komple eşya taşımacılığı şeklinde hizmet alabileceğiniz Veziroglu Nakliyat, modern ve gelişmiş altyapısıyla da müşteri memnuniyeti düzeyini artırmıştır. Başta Tokat merkez ve ilçelerinde ofis taşımacılığı olmak üzere, diğer illerimizde de şehir içi ve şehirler arası ofis nakliyatı vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

(0356) 212 55 95
× Çevrimiçi