Görüşler

Firmamız hakkında istek öneri ve şikayetleri yazabilirsiniz.

Görüş defteri için yeni bir kayıt yazın

 
 
 
 
 
 
* İle işaretlenmiş alanlar zorunludur.
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Kaydınız yalnız biz onu inceledikten sonra ziyaretçi defterinde görüntülenir.
Kayıtları düzenleme, silme veya yayınlamama hakkımız saklıdır.
5 kayıt.
Yusuf Kar Yusuf Kar nereden İstanbul üzerine yazdı 10 Nisan 2023 şu zamanda 22:25
Arkadaşlar çok güzel iş yapıyorlar. Profesyonel çalışıyorlar. İşi bilen insanlar. Yaklaşımları çok olumlu. Paketleme düzgün. Taşıma, dolap sökme-monte etme işinde de çok tecrübeliler. Tüm eşyamı kırmadan, dökmeden, sağ salim İstanbul’a getirdiler. Güvenerek eşyanızı taşıtabilirsiniz.
Deniz Mert Deniz Mert nereden Tokat üzerine yazdı 3 Nisan 2023 şu zamanda 21:25
Taşınma süreçleri çok zor olmasına rağmen sakin ve bilgilendirici Muhammed bey çok yardımcı oldu. Çalışanları da gayet güzel bir çalışma yaptı. Güvenilir bir firmadır. Her şey için teşekkürler.
Savaş Hançer Savaş Hançer nereden Erzurum üzerine yazdı 29 Mart 2023 şu zamanda 08:20
Rize’den Tokat’a tayin sebebi ile eşyalarımı taşıttım. Öncelikle bu sıkıntılı süreçte ev taşıma işimi tam söylendiği günde ve saatte önceden planlandığı gibi sorunsuz ve sıkıntısız özenle yaptıkları için başta Savaş bey olmak üzere diğer tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar taşıma sürecinde kendilerinden ne istediysek eksiksiz yerine getirdiler. Kırmadan dökmeden tüm eşyalarım sağlam bir şekilde taşınıp yerleştirildi. Hepsinden Allah razı olsun. Ev taşıtacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla Veziroglu Nakiyatı tercih edebilirler.
İsmail Kaya İsmail Kaya nereden İstanbul üzerine yazdı 29 Mart 2023 şu zamanda 08:15
Veziroglu Nakliyat’ı İstanbul’dan Tokat’a evimi taşımak için tercih ettim. Çalışan personeller çok anlayışlıydı, mobilyalarımızı demonte ederken ve eşyalarımızı taşırken kendi evlerini taşıyor gibilerdi. Hiçbir eşyamda hasar, kırık veya çizik dahi oluşmadı. Firmanın anlayışlılığı, saatlere riayeti, ve profesyonelliği benim için önemli kriterlerdi. Bu anlamda Veziroglu Nakliyat ile taşınma deneyimimden çok memnun kaldım, herkese öneririm. Teşekkürler
Mehtap Tombul Mehtap Tombul nereden Mersin üzerine yazdı 28 Mart 2023 şu zamanda 20:00
İlk etapta çok tereddüt ederek ilan koydum çünkü çeyiz ve sıfır beyaz eşya vs. taşıyacaktık başına bir şey gelir mi acaba diye çok düşündüm ancak gerek Savaş bey gerekse Muhammed bey Mersin’den Tokat’a eşyalarımın sorunsuz ulaşmasını sağladı. Gözünüz kapalı bir şekilde Veziroglu nakliyatı tercih edebilirsiniz. Paketleme, taşıma, güler yüz, zamanlama vs. her konuda on numara insanlar. Ellerinize kollarınıza sağlık.
(0356) 212 55 95
× Çevrimiçi