Yetki Belgelerimiz

Yetki Belgelerimiz Şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlayan her firmanın muhakkak Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerinin olması gerekmektedir. Bu belgeler K1-K3 ev, ofis eşya taşımacılık işleri için verilen belgelerdir.

Belgelerin alınması için yeterli miktarda aracın ve personelin firma bünyesinde hizmet sağlaması gerekmektedir. Aksi taktirde bu belgeleri almaya sahip değilsinizdir.

Yetki Belgelerimiz
Yetki Belgelerimiz

Yetki belgeleri olmayan, taşıma hizmeti sağlamaya çalışan firmalar tamamen korsan nakliyat firması niteliğindedir. Bu kişilere irtibata geçmeniz ve hizmet almanız halinde. En basitinden şehirlerarası taşımacılık hizmeti aldığınızda yol çevirmelerinde belgeler istediği için araçlar parka çekilecektir.

Taşımacılık firması seçtiğinizde firmanın kendi ofisini ziyaret edip yetki belgeleri yerinde görmeniz gerekir. Bizlerle tanışmaya ve hizmet almaya gelen çayını içerken yetki belgelerimiz müşterilerimize gösterilecektir. Siz değerli müşterilerimize yeterli donanımdaki araçlar ile hizmet veriyoruz. Alanında uzman personelimiz ile yurdun tüm bölgelerine sorunsuz eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunabilmek için araçlarımız 3 yıl aralıklar ile periyodik olarak yenilenmektedir.

Firmamız Tokat merkezli bir şirket olup, sektörde herkes tarafından iyi bilinen bir nakliye şirketidir. Taklit markalardan kendimizi koruyun.

Amacımız nakliyat hizmetlerinde kesintisiz olarak hiç ara vermeden, en hesaplı fiyatlarla kaliteli taşımacılık hizmeti sunabilmektir.